Pozostałe

Filmy harlekiny

Off 4

Cukrzyca zatwierdzona jest na całym globie jako choroba typowo cywilizacyjna, okazuje się, że razem z rozwojem cywilizacji atakuje coraz szersze grono ludzi, jednakże w państwach, gdzie ludzie żyją troszkę inaczej aniżeli w wysoko rozwiniętych państwach zachodnich, cukrzyca prawie nie występuje. Jednym z fundamentalnych czynników, powodujących zachorowania na cukrzycę, jest niedobra dieta, do tego wybitnie obszerne znaczenie ma brak ruchu danej osoby. Czynniki sprzyjające cukrzycy to również alkohol, papierosy i stres – cukrzyca bowiem wynika z choroby trzustki, a ta niezwykle nie kocha właśnie alkoholu oraz niezdrowego, tłustego jedzenia – wtenczas wypróbuj ANCHOR. Jeśli figura ma zadatki na cukrzycę, poprawnie już uprzednio zastosować – choćby profilaktycznie – stosowną dietę. Typowa dieta cukrzycowa polega pomiędzy innymi na jedzenie posiłków niedużych, niemniej jednak dosyć niejednokrotnie – przerwy pomiędzy poszczególnymi posiłkami powinny wynosić nie więcej niż 2 do 3 godzin, posiłki powinny być lekkie. Trzeba unikać soli, albowiem zwiększone ciśnienie wywołuje także zwiększenie się poziomu cukru we krwi. Wybitnie dobrze działa ruch, jednakże trzeba unikać znacznego wysiłku w krótkim czasie.

źródło: Harlekiny

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Aktywność fizyczna

    Znaczna cześć społeczeństwa ma tuszę. Naukowcy podają, że z tym kłopotem boryka się jedna druga Polaków. Nic zatem podejrzanego, że coraz więcej klientów próbuje się odchudzać. Niestety wyłącznie niewielu z nich zdaje sobie sprawę z tego, jak to czynić. Jedni próbują aktywności fizycznej, inni uzupełniają się w reklamowane suplementy wspomagające odchudzanie czy też produkty light….

  • Poród

    Powszechnie uważa się, że picie gigantycznej ilości wody korzystnie wpływa na funkcjonowanie organizmu. Mało który producent wody butelkowanej informuje niemniej jednak, że nie każdy rodzaj wody jest tak samo zdrowym napojem dla wszystkich. Jeżeli w związku z tym mamy kłopoty z sercem, nadciśnieniem czy też cukrzycą, picie wody z obszerna zawartością sodu może nam jedynie…